СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

SPA BIO-178 Cистема очищення і виведення шлаків з організму. ДЕТОКСИКАТОР ФІРМИ BIONET DETOX – альтернатива діалізу. Пристрій SPA BIO-178 для очистки і детоксикації організму – це унікальна можливість регулярного вивільнення нашого організму від токсинів і очищення від накопичених шлаків.

За всю історію нашої планети ще не було такого великого викиду токсичних речовин як в теперішній час. Теперішній спосіб життя людини: відсутність безпосереднього зв’язку з природою, вживання жирної і гострої їжі, малорухомість, постійні стреси через певний час відбиваються на нашому здоров’ї. Перш за все джерелом різного роду станів таких як: гіпертонія, цукровий діабет, ревматизм, подагра і т.д., є різні патологічні зміни, причиною яких є низький рівень імунної системи. Імунна система –це природній захисний механізм організму. При умовах проживання в забрудненому середовищі (хімікати, вихлопні гази, важкі метали) і вживання продуктів харчування (ароматизатори, барвники, консерватори), приводить до забруднення організму шлаками і токсичними речовинами, які через кров в кожен орган розносять шкідливі речовини і наносять шкоду органам виділення. І якщо тільки один орган не працює добре, проникнення токсинів впливає на весь організм і життєва сила здоров’я знижується. Тому так важливо слідкувати за своїм фізичним станом і регулярно проводити чистку організму, щоб покращити своє самопочуття і зберегти своє здоров’я на довгі роки. При регулярному використанні пристрою SPA BIO-178 очищається організм, покращується фізичний стан, самопочуття і здоров’я людини.

Очищення організму проходить через безпосередній зв’язок ніг людини з іонами води. Під дією слабої вібрації всі токсини і шкідливі речовини виводяться з організму, що є безболісним процесом, яке нагадує прогулянку по березі моря.

Дія негативно заряджених іонів на людський організм:

І. Дія на нервову систему: підвищує активність мозку, підвищує працездатність, покращує якість сну. Сприяє забезпеченню мозку киснем.

ІІ. Дія на кардіоваскулярну систему: впливає на кровоносні судини, знижує рівень холестерину, перешкоджає осіданню ліпідів на стінки судин, нормалізує тиск.

ІІІ. Дія на кровоносну систему: негативно заряджені іони сповільнюють потік крові, роблять період згортання крові довшим, збільшують вміст кисню в крові.

ІV. Дуже гарні результати досягаються в косметології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: