ПЕРЛИННА ВАННА

Це ванна з бурлячими у воді великими пухирцями повітря. Свою назву одержала внаслідок того, що утворюються у воді великі пухирці повітря переливаються у ванні ніби “перли” “тактильний масаж” знижує больову і тактильну чутливість шкіри, діє тонізуючи.

Покази: серцева недостатність, неврастенія, клімактеричний синдром, хронічні захворювання внутрішніх органів, захворювання суглобів..

Аромованна – це один із видів аромотерапії, де використовуються цілющі властивості ефірних олій в медицині. Своїм виникненням аромотерапія завдячує чудовій властивості організму людини блискавично реагувати на запахи, які є активними біологічними регуляторами. Але ефірні олії діють не лише через дихальні шляхи, але й через шкіру. Сеанси аромотерапії нормалізують настрій, знімають втому і напруження, покращують пам’ять, зміцнюють сон , навіть пробуджують сексуальне бажання. Крім цього, всі ефірні олії, що використовуються в аромотерапії, володіють бактерицидними і протизапальними властивостями .активно зміцнюють захисні сили організму .

Аромованна – найбільш доступний і ефективний метод профілактики і лікування багатьох захворювань .

Лікувальні ефекти аромованни -седативний, судиннорозширюючий, тонізуючий і обезболюючий досягаються за рахунок гарячої інгаляції з одночасним введенням олії через шкіру .

Протипокази: захворювання органів дихання, суглобів, нирок в період загострення, гострі респіраторні захворювання, індивідуальна непереносимість ароматів, атопічна форма бронхіальної астми .

В нашій оздоровниці для аромованн використовують перозон -бальнеоаромотерапевтичні препарати, які випускаються фірмою Spitzner (Німеччина) і повністю відповідають світовим стандартам якості:

  • Аромованна з валеріаною
  • Аромованна з розмарином
  • Аромованна з перозон дерматологічним
  • Аромованна з перозон протиревматичним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: